Przedszkole Dwujęzyczne abc w Lublinie

to miejsce, gdzie czas płynie zbyt szybko, gdzie po stopniach tęczy można się wspiąć do marzeń, a kadra dba o to, by każde dziecko czuło się jak „w domu”.

Co nas wyróżnia

W przedszkolu dwujęzucznym abc panuje serdeczna, życzliwa atmosfera. Pracujemy w oparciu o wartości chrześcijańskie. Miła i fachowo przygotowana kadra pedagogiczna zapewnia opiekę, wychowanie i naukę w atmosferze akceptacji i poczucia bezpieczeństwa. Podmiotowo podchodzimy do naszych wychowanków i wspieramy ich poczucie własnej wartości.

Inspiracją powstania naszego przedszkola była chęć utworzenia miejsca, do którego dzieci przychodziłyby z radością, w którym otoczone przyjaciółmi, w pełnym ciepła i zrozumienia środowisku, mogłyby odkrywać świat oraz rozwijać swoje talenty i pasje.

Nasze przedszkole na lubelskim Węglinie łączy radość z prawdziwego dzieciństwa z edukacją na wysokim poziomie. Zamiast po prostu przekazywać wiedzę, pragniemy, by nieskrępowana ciekawość i swobodny dostęp do informacji z różnych źródeł kształtowały umysł dziecka.

Chcemy

Chcemy, żeby dzieci umiały cieszyć się towarzystwem i rozmową z rówieśnikami oraz nawiązywać serdeczne przyjaźnie. Żeby dzieci miały czas na zajęcia, ale również na zabawę i codzienny spacer. Mówiąc „jednym słowem”, żeby mogły rozwijać się i uczyć jednocześnie czerpiąc pełnymi garściami z tego wspaniałego czasu, jakim jest dzieciństwo.

Dbamy

Dbamy o to, żeby dziecko zawsze miało pod ręką papier, kredki, nożyczki, klej i plastelinę, a w zabawie towarzyszył mu czuły opiekun, którego wzroku nie trzeba szukać wysoko i daleko. Chcemy, by dzieci znały zarówno tradycyjne polskie wyliczanki, rymowanki, piosenki i zabawy, jak również, żeby były otwarte na inne kultury i nie czuły obawy przed nieznanym. Plan dnia przedszkola abc układamy tak, żeby znalazł się czas zarówno na naukę, zabawę, jak i na krajoznawczy spacer. 

Przedszkole Dwujęzyczne abc

mieści się w Lublinie na os. Poręba przy ul. Koralowej 5. Dysponujemy przestrzennymi, nowocześnie wykończonymi i bogato zaopatrzonymi salami. Nasze łazienki są wyposażone tak, aby mogły z nich korzystać nawet dwulatki. Atrakcyjny i przytulny charakter przedszkola sprawia, że już od pierwszych dni dzieci czują się jak w domu.

Naszych wychowanków w wieku 2,5 do 6 lat zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 17:00. 

Możemy w czymś pomóc?